Боже, допоможи йому це зробити! Новий Міністр Оборони зробив першу резонансну заяву після призначення на посчапду і пообіцяв…

ДУМКИ

Новий міністр оборони Рустем Умєров прокоментував своє призначення.

Пообіцяв зробити все можливе та неможливе для перемоги України.

Про це написав у Facebook.

Умєров зазначив, що нова посада – водночас виклик для нього і обов’язок “як громадянина і гідного сина свого народу”.

“Наша головна мета – перемога. Зроблю все від себе можливе та неможливе для перемоги України – коли ми звільнимо кожен сантиметр нашої країни та кожну нашу людину. Тих, хто, на жаль, тимчасово в полоні – обов’язково повернемо. Всіх – дітей, військовополонених, політв’язнів, цивільних”, – запевнив міністр оборони.

Умєров пообіцяв повернути нормальне та гідне життя в українські міста, які, на жаль, тимчасово окуповані.

“Ми знаємо, що люди там чекають на нас. Бо це наші люди і наші території”, – наголосив він.

Новий міністр наголосив, що спротив однієї людини – це спротив усієї країни, а за кожним захисником стоїть 42 мільйони українців і міністерство, яке “зробить усе для захисту та забезпечення всіх наших людей”.

Він додав, що українці, їхнє життя та гідність є найвищою цінністю та пріоритетом уряду.

“Україна сьогодні – це вільні люди вільного світу, які захищають фундаментальні цінності демократії та прав людини. Ми воюємо за це! І наш план – перемога! Без жодних відтінків та обговорень. Слава Україні!” – резюмував Умєров.

Верховна Рада призначила Рустема Умєрова міністром оборони. “За” проголосувало 338 нардепів. 21 не голосував. Один утримався. Усі фракції підтримали.

Умєров раніше очолював Фонд державного майна України.

Напередодні Олексія Резнікова звільнили з посади міністра оборони України, повідомив президент Володимир Зеленський. Глава держави наголосив, що Міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому.