Борис Джонсон у Лондоні засвітився у шапці від “Укрзалізниці”: як вона опинилася у політика

ПОЛІТИКА

Джонсон фактично обміняв свою фірмову шапку з емблемою лондонського метро на українську.

Експрем’єр Великої Британії Борис Джонсон під час нещодавнього візиту до України отримав у подарунок від “Укрзалізниці” шапку з написом: “Нумерація вагонів починається з голови поїзда”. Головний убір став популярним і має цікаву історію. 

Історію появи шапки “ВВС News Україна” розповіли українські залізничники.

За словами заступника директора компанії з комунікацій Олександра Шевченка, колишній голова британського уряду їхав до Києва залізницею. Спочатку працівники “Укрзалізниці” помітили Джонсона у шапочці лондонської підземки. Вже на вокзалі йому подарували українську – із “Залізної крамнички”.

“А в потязі на зворотному шляху він віддав свою шапку провідниці для нашого музею Залізної дипломатії. Де вона вже поповнила колекцію артефактів від інших перших осіб та союзників України”, – розповів Шевченко.

Директор “Укрзалізниці” Олександр Камишін у своєму Twitter також поділився цікавими подробицями історії про подарунок Джонсону. За його словами, обмінятись шапочками політикові запропонували перед його поїздкою до Ірпеня. Втім, тоді він не готовий був попрощатися із своєю шапкою з логотипом метро Лондона.

“Подивіться, яким він був сумним. Ми подумали, що причина може бути в його головному уборі. Коли Борис відвідав наш вокзал, ми знайшли для нього іншу шапку. Спочатку Борис не був впевнений в тому, що ця ідея є хорошою. Тому ми просто подарували йому нову шапку. Але пізніше в потязі додому Борис спробував нашу шапку і зрозумів, що вона пристойна. Тож свій старий капелюх він подарував “Українській залізниці”, – йдеться в дописах Камишіна.