Борис Джонсон: поки я ще прем’єр, найближчими днямо зробимо так, щоб рф пожаліла, що вторглась в Україну

УКРАЇНА

Британський прем’єр закликав світових лідерів збільшити підтримку України, вирішивши “нагальну потребу” України в зброї.

Про це Джонсон заявив під час телефонної розмови з президентом США Джо Байденом, повідомляє The Daily Telegraph, цитує Європейська правда.

“Сьогодні вдень прем’єр-міністр провів переговори з США, Канадою, Францією, Німеччиною, Польщею, Італією, Румунією, Японією, Єврокомісією, Європейською Радою та генсеком НАТО щодо ситуації в Україні”, – цитує видання. Про це заявив речник уряду Великобританії.

“Прем’єр-міністр поінформував лідерів про свій візит до Києва на початку цього місяця. Він наголосив на нагальній необхідності подальшої військової підтримки України в умовах великого наступу Росії на Донбасі та продовження атак в інших місцях”, – сказав він.

В британському уряді уточнюють – “Лідери домовилися працювати разом, щоб знайти довгострокове рішення безпеки, щоб Україна більше ніколи не зазнала такого нападу. Вони обговорили необхідність посилення тиску на Росію за допомогою додаткових санкцій проти військової машини Путіна, а також подальшої дипломатичної ізоляції”.