Блінкен останній раз попередив РФ: “Я не хочу страждань для російського народу, але це станеться”

ДУМКИ

Глава зовнішньополітичного відомства США Ентоні Блінкен пообіцяв “страждання” російському народу, який відчує на собі наслідки введених проти Москви міжнародних санкцій.

Відповідну заяву шеф американської дипломатії зробив, коментуючи слова журналіста CNN про впевненість мешканців РФ у тому, що війна в Україні “складається на користь Кремля”, а обмежувальні заходи Заходу виявилися “не такими болючими”.

Кореспондент розповів про свою нещодавню поїздку до Росії, під час якої у нього склалося враження, що росіяни вважають себе переможцями у поточному конфлікті, і поцікавився у держсекретаря, як Вашингтону переконати російських громадян. Блінкен у відповідь зазначив, що російська пропаганда є однією з найефективніших у світі, але об’єктивна реальність кардинально відрізняється від тієї, яку малюють ЗМІ РФ.

Керівник Держдепу нагадав про тисячі компаній, що пішли з російського ринку, внаслідок чого росіяни втратили можливість купувати звичні товари. “Росіяни відчують на собі все це. Я не хочу страждань російського народу, але це станеться”, – наголосив держсекретар.