Без вагань пішов добровольцем у ЗСУ: в бoяx за Україну 3аruнув захисник із Тернопільщини. Фото

Без категорії

Захищаючи Україну від російської агресії, на фронті загинув воїн ЗСУ Назар Матляк із міста Борщів Тернопільської області. На війну він пішов із перших днів добровольцем, під час служби був нагороджений орденом “За мужність”.

Без свого захисника залишилася його дружина, рідні. Про втрату повідомила Борщівська міська рада у Facebook, а також у видавництві “Наш Формат”, де військовослужбовець працював до війни (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

“Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, у бою за Україну загинув борщів’янин Назар Матляк. Ще один наш захисник став Янголом, який тримає над нами небо. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Розділяємо біль їхньої непоправної втрати”, – зазначили в мерії.

Про невимовний біль і величезну втрату для колективу розповіли колеги та друзі Назара із “Нашого Формату”. Там зазначили, що до них він доєднався в 2019-му – спершу як верстальник, а згодом став технічним редактором. З-під його руки у світ вийшли десятки бестселерів і улюблених книжок читачів видавництва, зокрема проєкт, яким дуже пишався сам Назар – “Перспективи української революції” Степана Бандери.

Без вагань пішов добровольцем у ЗСУ: в боях за Україну загинув захисник із Тернопільщини. Фото

Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, чоловік без вагань у перший же день пішов добровольцем в ЗСУ. За час служби отримав орден “За мужність” ІІІ ступеня.

“Чому було важливо стати на захист України? Звучатиме пафосно, але так і є: просто так правильно”, – пригадали колеги слова Назара.

Вони наголосили, що за свої переконання він віддав життя. За те, у що завжди вірив: і коли ще у 2010 році почав займатися громадською діяльністю, і коли брав активну участь у Революції Гідності, і коли у 2014-му долучився до волонтерів.

Колеги додали, що назавжди запам’ятають його як відповідального, працьовитого, принципового й уважного друга. Він підбадьорював їх із фронту, вірив у перемогу та не дозволяв опускати руки, бо на фронті був саме тому, щоб кожен у тилу міг і далі жити та працювати.

Без вагань пішов добровольцем у ЗСУ: в боях за Україну загинув захисник із Тернопільщини. Фото

“Востаннє ми бачилися наприкінці січня, коли Назара нарешті відпустили на кілька днів додому. Тоді він заглянув у книгарню та переконував нас, що все буде добре й ми обов’язково переможемо. Його запал і віра вселяли в нас надію. І від того ще важче повірити в те, що його більше немає з нами. Нехай його ім’я закарбується в книжках і серцях усіх, хто його знав”, – йдеться у повідомленні.

Колеги й знайомі Назара Матляка висловили щирі співчуття його дружині та всім рідним. А також за можливості попросили підтримати родину загиблого воїна. Біль рідних захисника через втрату поділяють і в Борщівському НВК, де колись навчався Назар.

“Він був справжнім. Справжнім у всьому. Він дуже любив Україну. Щиро, відкрито, по-синівськи. Він завжди вирізнявся серед своїх однолітків. Він був особливий. Він захищав Батьківщину та кожного з нас. Наш Назар. Людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця… В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї Назара та разом із вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Щирі співчуття батькам, брату Андрію, дружині. Герої не вмирають…” – йдеться у пості на Facebook-сторінці навчального закладу.