Без батька залишилося двоє синів: у бoяx під Бахмутом 3аruнув pозвіднuк із Харківщини. Фото

Без категорії

У бою за Україну, її свободу і незалежність під Бахмутом смертю хоробрих загинув 37-річний розвідник, старший солдат ЗСУ Вадим Соколов. Воїн із Харківщини воював проти окупантів із вересня минулого року.

Додому свого захисника не дочекалися його двоє неповнолітніх синів, дружина та мама. Трагічну звістку 15 травня повідомила Люботинська міська громада у Facebook (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

“Україна у вогні вже 445 днів. Це тяжка і болісна реальність, до якої важко звикнути. Але українці всьому світові показали свій характер і готовність відстоювати свободу, гідність і виборювати майбутнє для себе та своїх дітей. Навіть ціною найдорожчого – свого життя. У боротьбі з агресором гине цвіт нації, найкращі захисники України”, – зазначили там.

Без батька залишилося двоє синів: у боях під Бахмутом загинув розвідник із Харківщини. Фото

Зазначається, що Вадим Володимирович Соколов народився 03.03.1984 року в селі Рідне Барвінківського району Харківщини. Довгий час із сім’єю він проживав у місті Люботин. Там його знають як кваліфікованого будівельника.

На військову службу чоловіка призвали 24 вересня 2022-го. Він воював проти окупантів на Донечиині. Свій останній бій воїн прийняв поблизу села Іванівське Бахмутського району.

Без батька залишилося двоє синів: у боях під Бахмутом загинув розвідник із Харківщини. Фото

Без турботливого батька залишилися двоє неповнолітніх синів, без коханого чоловіка – дружина, а мама – без люблячого сина. Та спомин про захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів та всіх, хто знав, любив і шанував Вадима.

“Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Сил вам витримати це страшне горе. Герої не вмирають! Ми схиляємо голови перед величчю подвигу Героя! Ми не забудемо і не пробачимо!” – зазначили в Люботинській громаді.

Без батька залишилося двоє синів: у боях під Бахмутом загинув розвідник із Харківщини. Фото

Поховання захисника з усіма військовими почестями запланували на вівторок, 16 травня, з 11:00 год. Свій вічний спокій солдат Вадим Соколов знайде на Алеї Слави центрального кладовища Люботина.