Бaцькa в աoцí: в нoчí нeвíдoмí в Білoрусі було nовнíстю знeաкoдили всю тexніку PФ і зупuнили nотяги з боэприпасами

ЦІКАВО

“Білорусь – земля партизанів. Наші герої зупиняють російські потяги, псують російську техніку, роздають листівки, щоб не допустити білоруські війська в Україну. Україна переможе, Білорусь також буде звільнена”

Також опублікувана карту Білорусі “Залізничний опір-2023”. На ній нанесені результати дій білоруських партизанів.

Про це заявuв у Twitter Франак Вячорка, раднuк лідерки білоруської опозuції Світлани Тихановської, передають Патріоти України.

Диверсії на білоруській залізниці

Українські залізничники зверталися до білоруських колег з закликом не виконувати злочинні накази та не вести російські військові ешелони у бік України. Залізничники з Білорусі масово пручаються втягуванню білорусів у війну з Україною.

Зокрема, голова “Укрзалізниці” Олександр Камишин подякував їм за те, що вони зробили несправними світлофори та стрілочне управління на одній з ділянок, унеможлививши переправлення військової техніки в Україну.

Пізніше Камишин заявив, що залізничного сполучення між Білоруссю та Україною більше немає. Він знову подякував чесним білоруським залізничникам, але відмовився розкрити подробиці.

Згодом стало відомо, що у Білорусі спецназ охоронятиме шляхи та інфраструктуру БелЖД у Гомельській та Брестській областях. Патрулі будуть у цивільному одязі, але зі зброєю, раціями та GPS-трекерами. Усе через диверсії.