“Бачuв таке лuше у фільмах”: “3аruблuй” воїн 3СУ вісім днів вuбuрався з nоля бою nісля шmурму ворoжuх nозuцій

Без категорії

Український воїн, який зник безвісти під час штурму на сході України і якого побратими вважали загиблим, повернувся до своїх. Він упродовж восьми днів переховувався у покинутих підвалах у безпосередній близькості до окупантів, а потім повз до позицій своєї бригади.

Нині захисник, що під час бою отримав контузію, вже у безпеці. Історію дивовижного порятунку розповіли в Telegram-каналі “Буревій”. war.obozrevatel.com

“Є неймовірна новина! Один із хлопців, який зник безвісти під час штурмових дій, якого ми, на жаль, “поховали”, щойно вийшов на наші позиції пішки, живий! Він повзком вибирався 8 днів! Це, 6ляха, просто ЧУДО, я таке бачив тільки у фільмах!.. Щоб ви розуміли, яке це диво – за весь час повномасштабної в*йни це перший випадок у бригаді”, – написав адміністратор каналу.

Він не уточнив, про яку саме бригаду йдеться, а також де саме зник безвісти воїн.

Побратими, пише паблік, вже втратили надію на те, що зниклий боєць міг вижити.

“Зазвичай чекають 1-2 дні, і якщо боєць не повертається, то це приблизно у 90% випадках загиблий, до тіла якого немає можливості підійти, або лише в 10% випадків – полонений. Та як і написано у відкритих джерелах, через 1-2 дні відбувається сповіщення сім’ї, їм кажуть, що їхній родич зник безвісти”, – йдеться у повідомленні.

Натомість, як з’ясувалося, під час бою захисник отримав k0нтузію – і опинився фактично на позиціях росіян.

“Хлопець був контужений, виявляється, забіг майже до 0рків, знайшов покинуті підвали і переховувався там. У нього не було запасу їжі та води на 8 днів, тому він шукав хоч якусь їжу в покинутих приміщеннях. Чув голоси окупантів, які були від нього на відстані до 100 м, у сусідніх будинках, та просто молився, щоб його не знайшли”, – розповів адміністратор каналу.

Він пообіцяв, що неодмінно розповість про дивовижний порятунок воїна детальніше, коли той відпочине та відновиться після пережитого.