B креmлі за самоrо ранку іsтерuка: Bесь Poстов на Дoну зa ніч cтaв жoвтo-блaкuтнuм. Відео

ДУМКИ

У Ростові-на-Дону росіянка влаштувала скандал через новорічну інсталяцію. Жінку обурило те, що вона у кольорах українського прапора.Відповідне відео вже розлетілось мережею.

Так, синьо-жовту конструкцію встановили у центрі російського міста. Центр Ростова-на-Дону неочікувано став синьо-жовтим На опублікованому відео можна побачити, як росіянка почала бурчати через те, що в місті встановили новорічну інсталяцію, яка має сині та жовті кольори.А тепер, люди, подивіться на це позорище: Ростов-на-Дону, “хо*лячі” прапорці, – заявила росіянка. Росіяни обурились синьо-жовтою інсталяцією у Ростові-на-Дону:

дивіться відеоЗгодом місцеві телеграм-канали написали, що інсталяцію вже забрали. Зауважимо, що відсталі мешканці Ростова-на-Дону вже настільки отупіли, що навіть не знають, що синьо-жовтий колір – це кольори футбольної команди Ростов.

Центр російського Єкатеринбурга розмалювали українськими прапорами У центрі російського Єкатеринбурга з’явилися українські прапори. Жовто-сині фарби нанесли на архітектурні об’єкти 11 серпня цього року. Так, українські прапори з’явилися на центральній площі міста біля театру драми. Сині і жовті кольори нанесли на сходи і гранітну кулю вуличні художники.