Атаka на Кримський міст – сnецonерація СБУ та ВМС: ексклюзивні подробиці

ДУМКИ

Атака на Кримський міст у ніч проти 17 липня є спецоперацією Служби безпеки України та Військово-морських сил України. Міст атакували за допомогою надводних дронів.

Операція була складною, але в результаті СБУ та ВМС вдалося зробити заплановане. Про це OBOZREVATEL повідомили власні джерела у Службі безпеки.

У СБУ зазначили, що до нічного підриву Кримського мосту причетні Військово-морські сили України та Служба безпеки. Міст атакували за допомогою надводних дронів. Дійти до мосту було складно, але зрештою це вдалося зробити.

Раніше голова СБУ Василь Малюк заявляв, що Кримський міст є цілком законною для України ціллю, і обіцяв розповісти деталі унікальних спецоперацій після перемоги над російськими окупантами.

Атака на Кримський міст – спецоперація СБУ та ВМС: ексклюзивні подробиці
Атака на Кримський міст – спецоперація СБУ та ВМС: ексклюзивні подробиці
Атака на Кримський міст – спецоперація СБУ та ВМС: ексклюзивні подробиці

Нагадаємо, вранці 17 липня гауляйтер тимчасово окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив про “НП” на Кримському мосту, через який рух ним було зупинено. Виявилося, що там після нічних вибухів утворилося кілька великих провалів дорожнього полотна та є жертви.

Раніше очевидці руйнування Кримського мосту розповіли, що чули два вибухи близько третьої години ночі. Перший вибух пролунав о 3:04, а другий прогримів о 3:20. Внаслідок події одна плита мосту з’їхала вниз.

Як повідомляв OBOZREVATEL, партизани “Атеш” розповіли, що російські окупанти в Криму перебувають у очікуванні контрнаступу ЗСУ. Тому вони намагаються врятувати Кримський міст від ракет Storm Shadow за допомогою кутових відбивачів.