Артuлeрія ЗСУ одним посmpілoм ліkвідyвала одразу 12 росіян під Бахмутом: вuбyх потрапив на відео

Без категорії

Під дахом будівлі зібралися щонайменше 12 російських військових – усі вони загинули після детонації снаряду та обвалення даху будівлі ним на голови.

Артилерія ЗСУ накрила велике скупчення російських військових, які після повернення з передової зібралися на відпочинок в одному із приватних дворів під Бахмутом. Розвідка української армії за допомогою дрону помітила пересування понад десяток росіян, відстеживши маршрут їхнього руху. Окупанти рухалися без прикриття та маскування, чим і виявили себе.

Весь підрозділ пішов у прибудову до приватного будинку, який російські окупанти зайняли раніше. При цьому українські військові терпляче дочекалися, поки весь підрозділ збереться під дахом прибудови, після чого завдали точного артилерійського удару по ній.

На відео можна помітити, що під дахом будівлі зібралися щонайменше 12 російських військових – усі вони загинули після детонації снаряда та обвалення даху будівлі ним на голови. На опублікованих кадрах один із українських військових супроводив відео своїми коментарями та підтвердив, що всі окупанти, які сховалися у будівлі, загинули.