Англійська з Cambridge Club

Англійська з Cambridge Club СВІТ

Реалії сучасного життя показують, що не варто обмежуватися знанням лише однієї мови. Міжнародною мовою вважається англійська, яку для вивчення вибирає кожна друга людина у світі. Вона стане корисною у багатьох сферах, найпопулярнішими з яких буде IT-технології, журналістика, міжнародні зв’язки, сфера обслуговування. Бажаючим вивчити або вдосконалити англійську, надають можливість безліч курсів та шкіл. Однією з таких є Cambridge Club, що пропонує курси англійської мови для дорослих, підлітків та дітей, а також англійську для бізнесу, індивідуальні та групові заняття, можливість займатися в режимі онлайн.

Чому важливо знати англійську?

Ми звикли слухати англомовну музику, дивитися фільми та серіали чи ролики на YouTube, тому знання англійської не є чимось новим чи незвичним. Серед причин вивчати та вдосконалювати іноземну мову, можна назвати наступне:

 • Кар’єрний зріст, можливість претендувати на високі посади, а також мати широкі можливості, їздити у відрядження за кордон і т.д.
 • Дивитися фільми та серіали мовою оригіналу, адже, яким би чудовим не був дубляж, при перекладі часто втрачаються нюанси фраз чи емоцій.
 • Подорожі. Так, англійська не використовується у всіх країнах світу, але в більшості з них вона є міжнародною, що дає змогу пізнавати іншу культуру, історію, нові місця.
 • Розширення кола спілкування. Знайти друзів чи співрозмовників можна в будь-якому куточку світу з допомогою сучасних технологій.
 • Література англійською. Це не лише хобі, улюблені книги на дозвіллі, але і можливість доступу до різних джерел при писанні наукових робіт та досліджень.

Навіть, якщо англійська на нормальному розмовному рівні, немає межі досконалості. Чим краще ви знаєте мову, тим більше можливостей відкривається. Для цього потрібно підтверджувати рівень знань, проходячи спеціальні тести. Школа Cambridge Club займається підготовкою до FCE test та інших іспитів. Чому студенти школи задоволенні навчанням у ній та які переваги та особливості вони називають.

Переваги та особливості Cambridge Club

Кожному бажаючому незалежно від рівня знань, віку та сфери роботи, київська школа пропонує курси для вдосконалення, покращення рівня і т.д. Серед особливостей та переваг школи варто відзначити:

 • Кваліфікаційні педагоги з вищою лінгвістичною освітою, що регулярно проходять додаткові курси;
 • викладання носіями англійської мови, що відіграє велику роль в удосконаленні мови та покращення власної вимови;
 • можливість навчання в режимі онлайн не будучи прив’язаним до певного місця проживання;
 • цікаві методики, інтерактиви та творчий підхід до планування занять, що не дасть студентам знудьгувати на уроках;
 • підготовка до різних міжнародних тестувань, серед яких CAE – іспит на підтвердження високого володіння англійською;
 • Доступні ціни на будь-який вибраний курс.