Американський політик Пінкус: України у майбутньому світовому порядку, який формується вже зараз займе важливе місце

ДУМКИ

Американський політик, представник Республіканської партії США Борис Пінкус зазначив, що Макрон, Шольц і Драгі поступово втрачають своє лідерство в західній цивілізації, тому вони схильні йти на серйозні територіальні поступки з боку України перед Росією.

Вони зовсім не хочуть, щоб Україна перемогла, бо це означало б нову геополітику, в якій лідери були б зовсім іншими. В інтерв’ю Наталці Влащенко експерт висловив свою думку щодо ситуації. За словами американського державного діяча, Борис Джонсон ненароком заговорив про новий альянс, який представлятиме Великобританію, Україну, Польщу та країни Балтії. «Це свідчить про наявність тріщини», — сказав він. «Громада».

Сьогодні український героїзм показав, що НАТО – це паперовий тигр, і республіканці переконані. «Завдяки Америці вона звертає увагу на заклик Зеленського, великого лідера нашого часу, який завжди знаходить правильні, зрозумілі, прямі та заслужені слова, звертаючись до країни, лідера чи законодавчого органу», – сказав Пінкус.

Він також підкреслив, що Зеленський виглядав не жебраком, а гордим і поважаючим себе лідером, який захищав не лише Україну, а й увесь західний світ. За словами політика, саме слова Зеленського спонукали Захід, особливо США, до дії. Саме тому міністр оборони і держсекретар США Остін і Блінкен заснували Групу зв’язку з обороною України, до якої зараз входять близько 50 країн.