Amaka нeвідомuх сuл на Бєrород: nоруч розташоване сховuще яgepnoi збpoi (карта)

Без категорії

У Бєлгородській області досі тривожно. Росіяни заявили про оточення російського КПП “Грайворон”. Воно розташоване поблизу сховища ядерної зброї.

Як повідомляють російські пабліки, КПП “Грайворон”, де нібито тривають бої між російськими добровольцями та окупантами, знаходиться база 12-ого Головного Управління Міноборони Росії. Військова частина 25624 це сховище ядерної зброї.

Оновлено: Тим часом Легіон “Свобода Росії” заявив про звільнення населеного пункту Козинка Бєлгородської області. В Грайворон зайшли передові загони.

Тим часом губернатор регіону В’ячеслав Гладков заявив, що на територію Бєлгородської області нібито зайшла група ЗСУ.

“На територію Грайворонського округу зайшла диверсійно-розвідувальна група ЗСУ. Збройні сили РФ разом із прикордонною службою, Росгвардією та ФСБ вживають необхідних заходів щодо ліквідації противника”, – заявив Гладков.

Тривога у Бєлгороді
Вчора про “тривожність” у селі Головчино (Грайворонський район) заїкнувся губернатор Бєлгородської області Гладков. Він заявив про атаку на адміністративну будівлю, по якій запустили квадракоптер.

Тим часом російські Telegram-канали писали про спробу “українських диверсантів” прорватися через російський кордон в Бєлгородську область. Інші – спростовували цю інформацію.

Згодом з’явилася інформація про нібито обстріл хутора Старий, який знаходиться в 2,5 кілометрах від кордону, з танка.

Понеділок для російського міста Бєлгорода почався з паніки на тлі масштабної атаки БПЛА та знищення одного з прикордонних з Україною пунктів. У місті на радіостанціях звучать тривожні повідомлення про евакуацію, росіян попереджають про те, що незабаром Бєлгород “стане вільним”.