А знаєте яка є справжня причина приїзду Байдена? Вс етому що вже за лічені дні Україна отримає все для конmpнаступу, – полковник ЗСУ

ДУМКИ

Під час свого історичного візиту в Київ Президент США Джозеф Байден оголосив про потужну військову підтримку Україні. Байден зробив однозначну заяву про отримання нашою державою 700 танків, тисячі бронемашин, артилерійських систем, до 2 мільйонів снарядів тощо.

Про це розповів військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан. За його словами, все, що нам потрібно для контрнаступу ми отримаємо найближчим часом.

Він вважає, що Джозеф Байден приїхав до Києва з дуже гарними новинами. І після його заяв однозначно буде великий потік техніки для виконання бойових завдань.

Також військовий експерт зазначив, що третину пакета військової зброї та техніки союзники передають Україні у закритому режимі.

А деяка зброя, яку ми отримуємо, ще навіть не стоїть на озброєнні країн НАТО. Її вперше використовують на полі бою,
– зауважив Світан.

Він підкреслив, що саме тому частину зброї та військової техніки нам передають у закритому режимі. Пізніше ця інформація в залежності від обставин може бути відкрита.

Байден анонсував приємний сюрприз для України: дивіться відео

“А дві третини озброєння передається у відкритому режимі. Але остаточна його кількість, а також терміни постачання є закритою інформацією. А те озброєння, яке озвучується, або рухається в Україну, або вже є на території нашої країни”, – наголосив полковник ЗСУ.

Не витрачай свій час на інші телеграм канали. Всі важливі новини є в нас!

На думку Романа Світана, постачання зброї у закритому режимі потрібно ще й для того, щоб ворог не розумів, від чого він гине. І цей закритий режим прописаний в основоположних документах наших партнерів для здійснення постачання зброї в секретному режимі.