7 хвилин тому! Кислиця влупив – прямо в ООН: заткнув РФ! Слів не підбирав, Кремль в істериці!

СВІТ

Зброя, якою володіє Україна, допомагає звільняти народ і території – Кислиця в ООН

Про це заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Радбезу ООН, яке на вимогу РФ розглянуло постачання Заходом зброї Україні, – пише Укрінформ.

Росія звинуватила Україну у начебто потраплянні західної зброї в треті країни, Кислиця додав, що Москва, аби видаватися переконливою, загортає брехню «в численні терміни й назви, технічні характеристики й цифри. Усе це має надати фейкам вигляду фактів».

Росія ще на початку вересня 2022 вже озвучувала в Радбезі ООН подібні звинувачення.

Але потім ЗСУ розпочали операцію зі звільнення сходу та півдня країни. «Це є найпотужнішим і найпереконливішим доказом того, що вся зброя, якою володіє Україна, служить своєму прямому призначенню – допомагати українським воїнам звільняти наш народ і наші території», – зауважив Кислиця.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що постійний представник Росії при ООН Василь Небензя вийшов із зали засідання Ради безпеки ООН 6 грудня, на якому обговорюється гуманітарна ситуація в Україні, пов’язана з обстрілами цивільних та об’єктів інфраструктури.

Під час свого виступу постпред РФ у притаманній для нього манері звинувачував Захід, НАТО та Україну у веденні війни, яку насправді влаштувала країна-агресорка.

Небензя також визнав, що Росія цілеспрямовано завдає ударів по об’єктах цивільної інфраструктури України.

Джерело:korupciya.com