3СУ “відплатили” сповна за обcтpіл центру Херсона накривши цілу колону роcіян, яку супроводжували поліцейські-зраднuки, – Хлань

Без категорії

Окупанти обстріляли місто Херсон 24 грудня. Однак заплатили за це сповна, ЗСУ потужно “накрили” російські позиції на лівому березі Херсону

Про це в ефірі 24 каналу розповів депутат Херсонської обласної ради та військовослужбовець ЗСУ Сергій Хлань. Він повідомив, де українські військові влаштували потужну бавовну окупантам.

24 грудня 2022 року був страшний день тотального обстрілу Херсона, коли загинуло 16 херсонців, було 64 поранених. Однак, зауважив Хлань, ця доба закінчилася масовим “накриттям” ворога і його вогневих позицій на лівому березі Дніпра. Українські збройні сили “накривали” окупантів від Забарино до Каховки.

ЗСУ відплатили сповна

Генштаб підтвердив удар ЗСУ по штабу окупантів у Забарино. Це елітне село відоме своїми дачами та базами відпочинку, там була і дача колаборанта Віталія Булюка. Хлань припустив, що штаб міг бути розташований прямо там, адже це велика територія з власним зоопарком та рестораном.