3а лікування вuмагалu 4$ тuсячі”: у вoїна із Бахмута лікарі хотілu “здертu” гроші. Сkaндал набuрає обертів…

ДУМКИ

Український захисник Олександр на війні з 2022 року, служив неподалік Бахмута.

Захищаючи Україну – військовий “заробив” грижу та повернувшись додому, вирішив одразу ж звернутися до лікарні. politeka.net

“Доводилося носити важкі ящики з боєприпасами, от і надірвався. Мені 50 років, я – солдат-штурмовик. До Києва мене направили з медичної частини Дніпра”, – каже Олександр.

Військовий повідомив, що у лікарні вже призначили операцію, але за неї потрібно заплатити 4 тисячі гривень.

“Оскільки гроші я мав віддати не в касу, то в мене закралися сумніви — чи справді це правомірно. Я не зовсім розумію, чому маю платити, бо раніше розповідали, що військовим все робиться безкоштовно. Якщо це законно, то без запитань — я заплачу, шукатиму кошти”, — додає Олександр.

У той час медики з лікарні кажуть – військовослужбовець їх неправильно зрозумів. Гроші за операцію у військового не просили, а пацієнтові треба заплатити лише за спеціальну сітку, яку потрібно поставити під час операції, адже за словами лікарів – грижа у військового велика. Якщо робити операцію без сітки – є можливість, що вона може знову почати турбувати його.

лікарі, швидка, лікарня

“Це дуже неприємна ситуація, коли військовим доводиться просити гроші на лікування, яке їм потрібно через подвійний страх втратити здоров’я та кар’єру. Я дуже засмучений, що наша країна не забезпечує наших героїв тим, що їм справді потрібно. Вони боролися за нашу свободу і безпека, а тепер, коли вони потребують допомоги, ми повинні стояти за ними і допомогти їм у будь-який спосіб, який ми можемо”,

“Для наших Захисників має бути безкоштовна медицина, відпочинок і обов’язково підтримка і працевлаштування”, – пишут украинцы в комментариях.

Джерело: ТСН .