20-річний український студент отримав найвищу медичну нагороду за відкриття унікального способу ПОВНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ без операції!

УКРАЇНА

Неймовірне відкриття Сергія Добровольського викликало захоплення слухачів Міжнародної офтальмологічної конференції, серед яких були справжні світила медицини — відомі лікарі-офтальмологи, професори та доктори наук.

Зал 10 хвилин стоячи аплодував молодій людині, що стоїть біля трибуни.

Сергій розробив унікальну формулу, що дозволяє відновлювати зір БЕЗ ОПЕРАЦІЇ У БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ!

За даними МОЗ, захворюваннями очей у 2022 році страждає близько 78% населення віком від 40 років. Цілком втрачають зір і стають інвалідами до 70 років — 55%.

Сергій Добровольський розробив унікальну формулу відновлення зору, та її реалізацією зайнялися провідні наукові структури України.

Фахівці з ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН УКРАЇНИ» взяли безпосередню участь у створенні нового революційного засобу зору і назвали цей метод не інакше, як сенсація в офтальмології.

На даний момент успішно проведено всі клінічні випробування та засіб, створений на основі формули Сергія, вже доступний широким масам!

Кореспондент: «Сергію, Ви входите до десятки найперспективніших молодих вчених світу. Чому ви вирішили зайнятися саме проблематикою зниження зору?»

— Чесно зізнаюся, не надто хочеться говорити про це, але мотивація тут виключно особиста. Кілька років тому у моєї матері почалося прогресуюче зниження зору, не допомагали ні окуляри, ні лінзи — зір погіршувався. Її записали на операцію, але вже за тиждень до терміну з’ясувалося, що прогресуюча сліпота у неї через погане кровопостачання найважливіших відділів ока — кришталика та очного дна, а отже ні про яку операцію не могло бути й мови.

Від подібного захворювання свого часу повністю осліпла моя бабуся. Вона довго мучилася, лежала у лікарнях, перенесла кілька невдалих операцій. Останні 7 років свого життя вона прожила повністю сліпою і безпорадною, замкненою через свою проблему в чотирьох стінах. Ми з мамою її доглядали і бачили, як вона страждає і мучиться.

Сергій у дитинстві з коханою бабусею. 2007 рік.

Після смерті бабусі проблема із зором стала прогресувати й у мами. Вона мала катаракту. Спочатку лікарі вимагали багато грошей, яких ми не мали. А потім заявили, що навіть операція у її випадку не допоможе. Хоча після невдалих операцій у бабусі на хірургію на лікарів я вже перестав сподіватися.

Я боявся, що мама осліпне, тому поставив собі за мету знайти спосіб повернути їй зір!

Я поринув у вивчення препаратів, які виписували моїй матері. І був шокований, коли зрозумів, що більшість із того, що продається в аптеках, — це марна хімія, яка тільки ще більше посилює ситуацію. А мама приймала їх щодня.

Останні три роки я повністю поринув у цю тему. Власне, новий метод відновлення зору, про який зараз усі говорять, з’явився у процесі написання дипломної роботи. Я розумів, що вигадав щось нове. Але й подумати не міг, що це викликає такий інтерес з боку різноманітних структур.

Кореспондент: «З боку яких структур?»

— Як тільки з’явилися публікації про мій метод, одразу почали надходити пропозиції про продаж ідеї. Першими звернулися французи, запропонувавши 120 тисяч євро. Останнім був американський фармацевтичний холдинг, вони хотіли викупити мою розробку за 35 мільйонів доларів. Зараз я змінив номер телефону і не заходжу до соціальних мереж.

Кореспондент: «Але, наскільки я знаю, Ви не продали формулу?»

— Звичайно, ні! Можливо, це деякому не сподобається, але я патріот України, я люблю і підтримую свою країну в усьому.

Я створював цей засіб не для того, щоб на ньому наживалися іноземці.

Адже що буде, якщо я продам формулу за кордон? Вони отримають патент, заборонять нам виробництво та задеруть ціну. Українці просто не зможуть повернути собі зір.

Мені один із іноземних лікарів казав, що такий засіб має коштувати не менше 3000 доларів. Самі подумайте, хто його в Україні зможе купити за такі гроші?

Тому коли мені надійшла пропозиція від держави щодо участі у розробці національного українського засобу, я відразу ж погодився. Ми працювали разом із найкращими фахівцями з ДУ «Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН УКРАЇНИ».

Це був для мене чудовий досвід! Наразі вже завершено клінічні випробування та засіб доступний для людей.