2 хвилини тому! Зеленський підписав указ: ДОЛЯ ЗСУ – відпустити з фронту, доленосне рішення! Браво!

ДУМКИ

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про розширення підстав звільнення з військової служби деяких категорій громадян в період воєнного стану

Як свідчить сайт Верховної Ради України, президент підтримав внесення змін до статті 26 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”.

Цими змінами передбачено, що звільнитися з військової служби можуть ті військовослужбовці, якщо їхні близькі родичі загинули чи зникли безвісти під час війни.

Зокрема, з військової служби можуть звільнитися військові, “якщо їхні близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану”.

Як повідомляв УНІАН, відповідні зміни були проголосовані Верховною Радою 3 травня 2023 року.

Також зазначимо, що Президент України Володимир Зеленський перенаправив гроші з державного фонду регіонального розвитку обсягом 2 млрд грн на армію і закупівлю техніки, підписавши відповідний закон.

“Повернуто з підписом від Президента України”, – йдеться у картці законопроекту 9165 на сайті ВР.

Раніше відповідний документ підтримала Верховна Рада.

Як писав УНН, Рада перенаправила кошти з Державного фонду регіонального розвитку на Міноборони і закупку техніки (№9165). Мова йде про 2 млрд грн.

“Гроші цього року (2 млрд грн) з ДФРР направляються на армію”, – зазначив у Telegram нардеп Ярослав Железняк.

Як вказав нардеп, зміни щодо використання коштів державного фонду регіонального розвитку передбачає у тому числі обрання проектів шляхом голосування через “Дію”.

За рішення проголосували, як повідомляється, 238 нардепів.